S čím Vám mohu pomoci? 

Osobní lekce i skupinové lekce

 

Mojí pomoc můžete využít i prostřednictvím pravidelného tréninku nebo sestavením výživového plánu. Těším se na všechny, kteří doopravdy chtějí víc, než hezkou postavu a rozhodnou se dělat věci pro sebe! Nejdůležitější součástí cvičení by měl být pocit, že Vás to prostě baví!

Každé tělo je jinak stavěné a proto potřebuje individuální přístup. Velmi důležitou podmínkou vytvoření efektivního tréninkového plánu je vstupní diagnostika pohybového aparátu. Při něm zjistíme Vaši aktuální fyzickou kondici, jaká je Vaše svalová dysbalance, koordinace, síla a stav středu těla tzv. core systém. Během rozhovoru odhalíme případné bloky či riziková místa, kterým pak v průběhu cvičení věnujeme náležitou pozornost. V neposlední řadě  se více dozvím o Vašich cílech a motivaci.

 

Vstupní konzultace 

Základní diagnostika Vašeho pohybového aparátu je jedním z důležitých faktorů účinné spolupráce. Provádí se při vstupní konzultaci, kdy se o Vás potřebuji dozvědět co nejvíce. Kromě měření základních parametrů na váze Tanita, zjišťuji také svalovou disbalanci, koordinaci, Vaše pohybové návyky, sílu a stav středu těla tzv. core systém. Na základě veškerých informací Vám pak mohu sdělit, co pro Vás shledávám jako nejdůležitější a společně se zaměříme na Váš cíl. 

Tréninkový plán

Protože neexistuje univerzální cvičení pro každého, sestavím Vám individuální tréninkový plán dle typu postavy. Získáte ode mne soubor cviků, společně s osobní lekcí, na které Vám je nejprve vysvětlím, poté názorně předvedu a nakonec se je sami naučíte provádět tak, aby Vám nečinily žádné potíže.

Typy jednotlivých tréninkových plánů 

  • zdravé  a trvalé zhubnutí
  • odstranění bolestí zad
  • techniky zdravého funkřního dýchaní
  • zlepšení kvality života a jeho vnímání 
  • dorovnání svalových disbalancí a koordinace
  • zdraví a skvělá kondice
  • zvýšení výkonu

Posilování s balančními pomůckami

POSILOVANÍ S BALANČNÍMI POMŮCKAMI
Za pomocí těchto pomůcek :
- Posiluje oslabené svaly zad, břicha, končetin a hluboký stabilizační systém.
- Zlepšuje rovnováhu a koordinaci těla.
- Zlepšuje celkovou pohyblivost.
- Docílíte lepšího držení těla.
- Zvyšuje svalovou sílu.
- Kompenzuje jednostranné zatížení a upravuje svalovou dysbalanci¨.
- Prevence bolestí zad
- Zapojení CORE- jedná se o hluboké svaly stabilizačního systému páteře, které má většina z nás oslabené. Tyto svaly, pokud fungují správně, stabilizují naše tělo a to především v oblasti bederní páteře a pánevního dna. Tím se dá dobře předcházet bolestem zad a výhřezu plotének. Skvěle působí na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů). Snoubí v sobě všechny možné dovednosti od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu i koordinaci.
Vhodné pro hubnutí !! Je potřeba mít dobře nastavený jídelníček!!!!
Tento trénink je určený pro všechny věkové kategorie díky individuálnímu přístupu.

Zdraví a kondice

Osobní tréninky pro lepší výkon, kondici a koordinaci. Toto téma by mělo být součástí každého člověka. Pokud nám na nás záleží, pohybujeme se zdravě a jíme zdravě a zdravě přemýšlím! Kondice každého z nás má úplně jinou úroveň. Každý můžeme zhodnotit jak na tom teď momentálně jste? Jsme přirozeně dynamičtí, zvládneme bez problému svižnou chůzi či běh, chystáte se na nějaký závod? Chcete svůj běžecký výkon zvednout, zrychlit a mít tak lepší výsledky? Máte nastavený jídelníček který koresponduje s vaším fyzickým výkonem v daném dni, tak aby jste stoupali vzhůru a měli dostatek energie? To vše se dá zlepšit a řešit a je to důležité pro vaše zdraví! Sportujte tak aby vám to bylo prospěšné. Pokud to někde drhne, je potřeba se na to podívat. 

Zdraví pohyb v přírodě

 Pravidelný pohyb, navíc venku v přírodě, je rozhodně tím nejlepším pomocníkem pro zdraví . Teprve nedávno se lidé vzdali přirozeného způsobu života a vyměnili ho za komfort. Lesy se kácí, louky nahrazuje beton a stále více lidí se stěhuje do měst. Vzdalujeme se přírodě, trávíme čas v klimatizovaných prostorách, nakupujeme v supermarketech. Člověk by se měl opět propojit s přírodou, která mu pomůže znovuobjevit vlastní intuici a tím se tak lépe naladit na svoje tělo. Když se skutečně probudíme a začneme vnímat  skutečné zázraky i v těch nejobyčejnějších věcech, můžeme dát svůj život do rovnováhy.