POMŮŽU VÁM DOSÁHNOUT
VAŠICH CÍLŮVáš cíl, bude jako vystřelený šíp !!!

     Moje služby

Cvičení s Lucií

Každé tělo je jinak stavěné a proto potřebuje individuální přístup. Velmi důležitou podmínkou vytvoření efektivního tréninkového plánu je vstupní diagnostika pohybového aparátu. Při něm zjistíme Vaši aktuální fyzickou kondici, jaká je Vaše svalová dysbalance, koordinace, síla a stav středu těla tzv. core systém. Během rozhovoru odhalíme případné bloky či riziková místa, kterým pak v průběhu cvičení věnujeme náležitou pozornost. V neposlední řadě  se více dozvím o Vašich cílech a motivaci.

Jídelníček 

V dnešní době se zveřejňuje mnoho informací a také mýtů o zdravém stravování. Nejdůležitějším faktorem ovšem je, abyste jakýkoliv nový způsob stravování brali jako zábavu a s lehkostí a přirozenou formou ho aplikovali ve svém životě. Bez správné výživy totiž cvičební program nebude kvalitně fungovat a ani Vaše tělo!

Běh bez bot

Dnes se zkusíme zamyslet nad tím, co nám vlastně brání v tak obyčejné a přirozené činnosti, jako je být naboso. Kdyby si lidé před 100 lety četli, jak se dnes v odborných termínech přeme v diskuzních fórech o to, jestli se má nebo nemá chodit bez bot, tak by si naprosto určitě ťukali na čelo. Proč? Protože pro ně byla chůze bez bot tak normální, jako dýchat.

Kineziologie 

Tato metoda pracuje s energií těla.

V systému One Brain kineziolog používá testování svalů. Pomáhá pochopit souvislosti v našem životě a odstraňovat bloky. Pokud se nám v nějaké oblasti nedaří a chceme pochopit a změnit svůj postoj a životu tak, aby nám vše do sebe zapadalo a fungovalo. Je to systém, který odstraňuje bariéry, které jsme získali v minulosti a pomáhá nám svobodně se rozhodovat v přítomnosti.