JÍDELNÍČEK PODLE TOHO CO VÁM CHUTNÁ

Stravovací plány 

Poradenství 

Pomohu vám zjistit kde ve stravování děláte největší chyby. Zjistím váš bazální metabolismus a energetický vydej. To vše hraje velkou roli k dosažení vašeho výsledku. Pomocí stravy lze zlepšit váš zdravotní stav jako je např. vysoký tlak, cukrovka, cholesterol apod... 

Jídelníček na hubnutí

Na základě naší společné konzultace vám sestavím jídelníček pro redukci hmotnosti. Podle toho jaké jídlo máte ráda a také jaké je pro vás vhodné. Je důležité aby vám stravování chutnalo a měla jste ze všeho dobrý pocit.Je to základní předpoklad k úspěchu. 

Jídelníček pro zdraví a výkon

Chcete zlepšit fyzický výkon,chcete být zdraví a fit, plánujete těhotenství nebo jste těhotná? Sestavám pro vás vyvážený jídelníček přesně podle toho co vaše tělo potřebuje. 

Jídlo velké téma

Žijeme v době informační revoluce. Na světě je mnoho různých názorů o stravovaní,  mnoho kultur a jejího pojetí potravy. Někteří z nás jsou schopny tomuto tématu doslova fanaticky propadnout a řešit každý detail, přidělat si tak ještě více stresu než by nám měla potrava doopravdy přinášet.Jídlo je život, bez něho bychom na zemi těžko přežili. Tak jak přijímáme, tak vydáváme. Pro někoho je jídlo požitek a nedokáže si svůj život bez tohoto postoje ke stravě vůbec představit.Do čeho dáváme ve svém životě nejvíce energie a pozornosti, to sílí a vzkvétá, ať jsou to věci pozitivní či ne.

Mým záměrem je běžnému člověku otevřít nadhled nad stravou jako takovou a nabídnou v jednoduché formě základní pravidla stravování a pokrmy které ušetří čas a uspokojí chuť Je však pravdou, že strava a její složení se mění individuálně vlastním záměrem, a to s věkem a danou činností, která nás má vést kupředu vysněnému cíli. Jídlo zahrnuje mnoho potravin, ale také způsob výběru, úpravy, servírovaní a konzumování. V dnešní době bychom měli být důslední ve výběru potravin a její kvality. 

Jídlo je hlavním základem pro váš zdraví život !!!