Terapie života

  Odblokování  

V našem životě se objevují neustále stejná témata, která se opakovaně nedaří změnit. Odblokování je metoda, která dokáže odhalit a odstranit problémy z minulosti hluboce zasunuté v podvědomí. Vychází z poznatku, že na začátku téměř každého zdravotního problému je emocionální příčina, tedy stres. Pomocí svalového testu se určí, kde problém v podvědomí vznikl a následně tzv. odblokuje, čímž se stimulují samoléčebné mechanismy těla a dochází k následnému uzdravení.

Člověk se v průběhu života díky zkušenostem často sám k sobě chová destruktivně. Za každou cenu se snaží vyhovět okolí, i když vnitřně to tak necítí a nesouhlasí s tím. Důvody jsou různé, aby se zavděčil druhým, aby si zasloužil nebo vynutil lásku, aby si získal pozornost ať už jakýmkoliv způsobem. Často se pak dostáváme do pozice “ VZDORU”. Je to stav kdy se odřízneme od veškerých pocitů, abychom to co nás bolí “ přežili”. V procesu odblokování dochází k uvědomění si svých vlastních opravdových pocitů. Důležité je umět vyjádřit své pocity, říci svůj nesouhlas a umět se za sebe postavit. Tato frustrace bývá často příčinou i mnoha nemocí!

Pomocí svalového testu zjistím informace související s vaším problémem. Působím jemným tlakem na zápěstí a pokládání otázek vytestuji přesně to, co je potřeba vyřešit. Klient se pak dostává do určitého období života, kde se odehrává příběh - kdy prožil stres nebo nějakou traumatickou událost. V lidském těle jsou informace o všech neurologických blokádách uloženy na buněčné úrovni. Mozek eviduje energetické bloky od početí až dodnes. Skrze prožití si celé situace znovu se objevuje nové uvědomění úplné prožití si celé situace a změnu postoje.

Které oblasti lze řešit?

stresy aktuálního dění i z minulosti

pocity úzkosti, změny nálad a smutku

vyrovnání se s životními situacemi

psychické problémy, deprese

traumata a neshody

vztahové nesrovnalosti

strachy, fobie, závislosti

problémy s otěhotněním

      hojnost

poruchy spánku

       problémy s tělesnou váhou

zdravotní potíže nebo bolesti,

       které se nedaří lékařskou péčí vyřešit

znovunalezení svých schopností a možností

rozhodování v důležitých situacích (stát si za tím)

zlepšení komunikace s ostatními lidmi, podpora komunikace

Rozhodni se změnit svůj život a plnit si své sny!!!

Objednej se na odblokování